تازه ها
هوش مصنوعی کاربردی برای رهبران کاروکسب

مؤلفان: ماریا یائو، مارلین جیا، آدلین ژائو

مترجمان: محمدحسین رئیسی، نیما پیشوا، علی نیک سرشت

تعداد صفحات : 215 صفحه

نوبت چاپ : اول

سال نشر : 1399
قیمت : 38,000 تومان

توضیحات کتاب :

یکصد سال پیش، برق، صنایع بیشماری را متحول ساخت؛ 20 سال قبل اینترنت همین کار را انجام داد. هوش مصنوعی تقریباً این کار را انجام خواهد داد. درست همان‌گونه که نیاز به مدیر ارشد فناوری اطلاعات با ظهور اینترنت، و مدیر ارشد داده‌ها با افزایش اهمیت داده‌ها ظاهر شد...
سازمانها نقش جدید مدیر ارشد هوش مصنوعی (AIO) را ایجاد می‌کنند تا بر نقش هوش مصنوعی در سازمانها نظارت داشته باشد.
هوش مصنوعی کاربردی، برای رهبران مشاغل علاقه‌مند به حوزه‌ی ماشینی به‌منظور افزایش بهره‌وری در سازمانها و همین‌طور کیفیت زندگی در جوامع، راهنمایی عملی است. درصورتی‌که علاقه به خلق نوآوری با ترکیب داده‌ها، فناوری، طراحی و افراد، و حل مشکلات واقعی در مقیاس سازمانی را دارید، این کتاب می‌تواند به شما کمک کند.
در بازار برای تمام مهندسین و محققاتی که می‌خواهند بر جزئیات ظریف الگوریتمها و ابزارهای مدرن تسلط داشته باشند، تکنیکهای فنی زیادی وجود دارد. همچنین می‌توانید در مورد تأثیر هوش مصنوعی بر جامعه و آینده‌ی مشاغل، مطالب عمومی زیادی پیدا کنید.
این کتاب تعادلی میان این دو است. در این کتاب ما به شما اطلاعاتی در مورد چگونگی اشکال‌زدایی در کدها ارائه نمی‌دهیم، همچنین با کلی‌گویی‌های بی‌پایان که به تصمیم‌گیریهای اصولی در کاروکسب منجر نمی‌شوند، شما را خسته نخواهیم کرد. در عوض، به شما یاد خواهیم داد که چگونه با اولویت‌بندی فرصتهای مناسب، ایجاد یک تیم متنوع از متخصصان، انجام آزمایشهای استراتژیک و طراحی آگاهانه‌ی راه‌حلها، به‌طور کلی خود را برای بهره‌مندی هرچه بیشتر از سازمان و جامعه با استفاده از ابتکارات موفق هوش مصنوعی هدایت کنید.