تازه ها
هفت‌سنگ کسب‌وکار

مؤلف: ابوالفضل خالقی
تعداد صفحات : 168صفحه
نوبت چاپ : اول
سال نشر : 1399
قیمت : 30,000 تومان

توضیحات کتاب :

 

این کتاب کاروکسب را یک بازی می‌داند. شما باید قوانین این بازی را فرا بگیرید و آن را به‌کار ببرید تا بازی تداوم یابد. تیمی که بتواند این قواعد را با سرعت و مهارت بیشتری به‌کار برد، پیروز میدان است.
بدون تردید، آنچه مؤلف کتاب در همین صفحات اندک آورده است، به‌تنهایی می‌تواند کاروکسب‌ها را از آسیبهای میلیارد تومانی نجات دهد. همچنین راه‌حلهایی می‌دهد که سود میلیون یا میلیارد تومانی نصیب‌تان می‌سازد.
نکته‌ها و ریزه‌کاریهای کاروکسب در این کتاب فوق‌العاده قابل توجه هستند. پیشنهاد می‌کنم در خواندن صفحات، شتاب نداشته باشید. بهتر است این نکته‌ها را در کاروکسب خودتان شناسایی کنید و با اجرای آن، و یا پرهیز از برخی کارها، نتایج کار را ارزیابی کنید.


هدف از نوشتن کتاب


این کتاب برای مدیرانی نوشته شده است که کسب‌وکار دارند، ولی قسمتی از کسب‌وکارشان را فقط تچربی دنبال می‌کنند و احتمالاً خیلی از موارد کتاب را به‌صورت تجربی یاد گرفته‌اند.

همچنین این کتاب در خیلی از موارد تأیید کار شما را به‌دنبال خواهد داشت. بنابراین، بهتر است شروع مطالعه کتاب، با این دید باشد که 90 درصد از کل کتاب را انجام داده‌اید. ده درصد باقی مانده است، بسیار با ارزش و کاربردی است که م‌یتواند باعث تکامل و اوج‌گیری کسب‌وکار شما شود. بسیاری از فصلها با زبان بازار و مثالهای ساده بیان شده است که می‌تواند راهگشای کسب‌وکار شما باشد.

 

رهبران باهوش باید همواره موجها را ببینند و در زمان مناسب بر آنها سوار شوند.