تازه ها

نویسنده : پرویز درگی
تعداد صفحات : 232 صفحه

نوبت چاپ : چهارم

سال نشر : 1395
قیمت : 6500 تومان

توضیحات کتاب :

در تمام روزهاي خوب خدا، همراهان عالم عامل عاشق در گروه TMBA هر روز صبح پيامكي از من دريافت مي‌كنند كه انتهاي آن آمده است: "سلام؛ صبح بخير همراه" و گروهي از دوستانم در سراسر كشور كه تعدادشان به بيش از 3000 نفر رسيده است، صبحهاي جمعه پيامكي دريافت مي‌كنند كه انتهاي آن آمده است: "سلام صبح‌بخير همراه؛ آدينه‌ات زيبا."

 

همسر عزيزم اين پيامكها را جمع‌آوري كرد و همين دليلي شد براي چاپ اين كتاب. فقط به منظور جلوگيري از تكرار همين دو عبارت انتهايي پيامكها، در كتاب حذف شده‌اند.

شايد ارائه‌ي اين كتاب از معلم بازاريابي كه قبلاً كتابهايي چون "مديريت فروش و فروش حضوري با نگرش بازار ايران" و "مباحث و موضوعات مديريت بازاريابي" را تأليف كرده است، تعجب‌آور باشد اما اين را هم به حساب بازاريابي دل بگذاريد. ارسال اين پيامكها با بازخوردهاي جالبي همراه بوده است به طوري كه اگر جمعه‌اي حدود ساعت 10 بشود و بعضي از عزيزان پيامكشان را دريافت نكرده باشند، خودشان پيامك مي‌زنند و پيگير سهميه‌شان مي‌شوند. در طي اين سالها فقط يك عزيز اظهار ناراحتي كرد كه از همين جا از ايشان از صميم قلب معذرت‌خواهي مي‌كنم كه رنجش خاطرشان را فراهم كردم و اميدوارم فقط همين يك مورد باشد.
ولي خيليها گفتند، همين پيامك را براي گروه ديگري مي‌فرستيم و همين شوق ادامه دادن را بيشتر كرد. بعضي از پيامكها را خودم ساختم، بعضي از بزرگان جهان و ايران است، و بعضي را دوستان برايم ارسال كرده‌اند. اميدوارم اين مجموعه، خشنودي خاطر شما را فراهم سازد.
كتاب را با شعر "يك شبي مجنون نمازش را شكست" شروع كردم كه در بسياري از سمينارها با همين شعر شروع مي‌كنم و با يكي از شعرهاي آسماني شده، مجتبي كاشاني، "خويش را باور كن" به اتمام رسانده‌ام.

به هر حال اين هم كاري متفاوت بود در بين كتابهاي كسي كه شما را دوست دارد.‌ اميدوارم همه عالم عامل عاشق باشيم.
از زحمات سركار خانم دكتر مريم منفرد، همسر مهربانم كه اين پيامكها را جمع‌آوري كردند، سپاسگزارم. از همراهان خوبم خصوصاً آقايان احمد آخوندي و محسن جاويدمؤيد در تنظيم كتاب ممنونم.

خوشحال مي‌شوم از طرق زير نظرات شما را دريافت كنم:

سايت شخصي پرويز درگي: www.Dargi.ir
نشاني اينترنتي : info@TMBA.ir
سايت انتشارات بازاريابي : www.MarketingPublisher.ir
نشاني اينترنتي :info@MarketingPublisher.ir
نشاني انتشارات بازاريابي: تهران، خيابان آزادي (شرق به غرب)، بعد از خوش شمالي، ‌‌كوچه نمايندگي، پلاك 1، واحد 10‌
با شماره‌ي تلفكس: 66431461 (021)
با شماره‌ي تلفنهاي: 66423667 (021) و 66434055 (021)
با شماره‌ي تلفن همراه شخصي‌ام: 09121994281

گر بخواهيد در اين يكدم عمر
نيك جوياي حقايق باشيد‌
و به نزد همه نيكان جهان
بس برازنده و لايق باشيد
هدفي ناب بيابيد و در راه وصال
عالم عامل عاشق باشيد

 

سبز باشید
پرویز درگی