تازه ها
راهنمای A تا Z برندسازی شخصی در عص رسانه های دیجیتال

مؤلفان: ست پرایس ـ بری فلدمن

مترجمان: دکتر ناصر آزاد ـ دکتر پریسا قندور

تعداد صفحات : 335 صفحه

نوبت چاپ : اول

سال نشر : 1399
قیمت : 50,000 تومان

توضیحات کتاب :

 

عصر کنونی را عصر رسانه‌های دیجیتال نامیده‌اند. از این رو، برای آنکه بتوانیم برند شخصی خود را بسازیم، ناگزیریم و بهتر است قواعد بازی را در رسانه‌های دیجیتال بیاموزیم. این قواعد بازی چیست؟ و چگونه آن را بیاموزیم و به‌کار ببریم، در این کتاب آمده است. 

مؤلفان کتاب کوشیده‌اند تمامی آنچه را که برای ساختن برند شخصی در عصر رسانه‌های دیجیتال لازم و ضروری است،  در قالب این 28 حرف از حروف الفبای انگلیسی طراحی و تدوین کنند. به این ترتیب، درمی‌یابیم که کتاب حاوی 26 فصل است و هر یک از حروف قرار است مفاهیم و راهکارهای برندسازی شخصی را عنوان کنند.

این ابتکار نخست مؤلفان کتاب است. به جای آنکه کتاب مفصلّی بنویسند، کتاب جمع‌وجور و ساده‌ای تدوین کرده‌اند؛ چون می‌دانند در عصر رسانه‌های دیجیتال، باید بدون حاشیه رفتن، مستقیم به اصل ماجرا پرداخت. 

مؤلفان هر کجا فرصت پیدا کرده‌اند، با تواضعی از سر قدرت! برند شخصی‌شان را به درون ذهن و قلب خواننده پیش رانده‌اند و البته باید  گفت موفق بوده‌اند.

 

امتیاز دیگر کتاب این است که هم برای حرفه‌ای‌ها و هم برای تازه‌واردها، سودمند است. تفاوت در بهره‌مندی از محتوای  آن است. آنها که حرفه‌ای هستند، درمی‌یابند که چه خطاهایی داشته‌اند، و انها که تازه‌کاارند درمی‌یابند که باید از چه خطاهایی بپرهیزند...